Skip to main content
KronikaNezařazené

Biblická stezka

By 7. 7. 202222 září, 2022No Comments

Víkendovka s Biblickou stezkou

Dny pomalu ale jistě plynuly a blížil se závod Biblické stezky v rámci víkendovky našich dorostů víkendovka (29.4.-1. 5. 2022) Tento rok to nebyl jen normální závod Biblické stezky, ale byl to závod, který oslavoval 25 let od samotného vzniku.

Někteří se pátek rozhodli strávit doma, ale náš klub s dalšími kluby od Karlových Varů až po Jablonec se sjeli do Ústí nad Labem. Víkendovka se konala ve Fakultní základní škole České mládeže. Po příjezdu všech klubů celou přespávačku zahájil Pepa, který všechny přivítal. Poté, co jsme se všichni pozdravili, byl čas pozdravit a poděkovat chvalami Bohu za to, že můžeme na této akci být. Na chvály navázal ducháč od vedoucího z Benátek a rozdání map závodníkům.

Budíčkem v 7:00 začíná náš druhý den. Den závodu. To však nikomu nevadí, a celé dopoledne a ráno panuje dobrá nálada. Po výborné snídani v CB, kterou nám připravily kuchařky Alča  a Martina, byli všichni posilněni a připraveni se vydat ke startu. Tři, dva, jedna start! Závod začal. Všichni se rozeběhli na všechny strany, hledat vedoucí na stanovištích.

13:00 závod končí a je čas na zábavu. Pro všechny, kdo přišli, byl totiž připravený skvělý doprovodný program: workshopy, sporty, grilování a hudba. Tomu celému dalo větší rozměr nádherné počasí. Pokud jste se rozhlédli, mohli jste vidět, jak si to všichni moc užívají.
Sobotní den, byl zakončen skvělou hrou s vedoucími. Týmy dostali krém na holení, který nastříkali po celé hlavě vedoucího. Potom se snažili trefit hlavu svého vedoucího kulatou kuličkou tak, aby se přilepila k pěně.

Neděle. Poslední den naší společné přespávačky. Jako v sobotu, tak i v neděli začal náš den výbornou snídaní v církvi. Poté následovala bohoslužba, kterou měl kazatel z Prahy. Jeho kázání bylo zajímavé. Snažil se kázání přizpůsobit pro spoustu dětí. Všem se kázání líbilo a myslím si, že si z toho každý něco odnesl do svého každodenního života.

Bohoslužba naši přespávačku krásně zakončila. Společně jsme poděkovali Bohu za skvělý víkend a rozjeli se zpět do svých měst. Byl to úžasný víkend.

Akce se podařila, protože tým, poskládaný z členů klubu Přístav a mládežníků Církve bratrské, spolupracoval jak „švýcarské hodinky“. Všichni odvedli skvělou práci