Podpořte nás

Vaše podpora rovná se náš dobrý skutek

Klub Přístav má na svou činnost nízký rozpočet. Jedním z podporovatelů je Církev bratrská v Ústí nad Labem. Členské poplatky nejsou vysoké, aby klub byl dostupný. Prosíme vás proto o vaši podporu. I malá pomoc nám pomůže dále dělat naše okolí lepším, přinášet radost a dobrodružství holkám a klukům z naší obce a ještě k tomu je připravit na dospělý život. Děkujeme!

Darujte věc či materiál

Provoz našeho oddílu, tábora a aktivity v přírodě často vyžadují vybavení, které se častým používáním opotřebí (např. lana, nádobí a další). Rádi také zkoušíme nové aktivity.

Darujte finanční příspěvek

Některé věci se nedají půjčit nebo darovat, proto oceníme váš dobrovolný příspěvek v jakékoliv výši na účet Dorostové unie s číslem 270 181 2166 / 2010. Do poznámky uveďte dar a váš e-mail, pokud budete potřebovat potvrzení o daru.

Co vám můžeme nabídnout

Podle rozsahu vaší podpory vám rádi nabídneme poděkování v různých podobách.

Poděkování a propagace
Logo na našem webu, plachta/cedule na plotu pozemku naší klubovny.

Dobrodružná výprava
Vaše dítě s námi můžete jít na výpravu.

Jak se vám můžeme odvděčit za vaši podporu? Domluvte se s vedoucí našeho klubu. Děkujeme!