Změny v klubu

By 2. 10. 2023No Comments

Ve školním roce 2023/2024 bude klub fungovat v novém režimu. Uvidíme, jak se to osvědčí.

Vedoucí

Hlavní vedoucí klubu zůstává Josef Kostelecký se zodpovědností vůči vedení církve a Dorostové unie. Organizací schůzek a výprav pověřil Josef tým vedoucích. David Kužela je zodpovídá za program schůzek a výprav. Ivana Páralová je kontaktní osobou pro rodiče a vedoucí. Další vedoucí mají své dílčí povinnosti.

Přihláška na konci září

Chce-li vaše dítě chodit na klub, musí vyplnit přihlášku a zaplatit členský příspěvek. Chodí to u nás jako v jakémkoliv kroužku. Elektronická přihláška bude dostupná na konci září. Do té doby si dítě může klub vyzkoušet a rozmyslet se.

Cena na rok je 500,- na dítě. Oproti jiným kroužkům je cena symbolická. Platí se bankovním převodem na účet Dorostové unie 270 181 2166 / 2010.

Pro další informace kontaktujte Ivanu Páralovou na emailu paralova.iv@gmail.com nebo telefonním čísle 723 140 880.